PÁLYAORIENTÁCIÓS NAP

Iskolánkban 2017.12.05-én pályaorientációs napot tartottunk. A projekt célja az volt, hogy a gyerekek játékos formában megismerkedjenek különböző szakmacsoportokkal. !

1-8.osztályok 4-4 állomás keretében ismerték meg az egyes munkahelyek működésének összetettségét, a foglalkozások sokszínűségét. A Mini-iskolában saját iskolát működtettek, tanítottak, a Mini-orvosnál elsősegély-nyújtási alapismereteket is szereztek, a Mini-étteremben egy kis illemtant is gyakoroltak, a Mini-építkezésen pedig újrahasznosított anyagokból építettek várat. A játékos foglalkozások által a legkisebbek is ismereteket szerezhettek az egyes szakmákkal kapcsolatban, a nagyok pedig belekóstolhattak leendő foglalkozásuk hétköznapjaiba.

Köszönöm a Kollégáim együttműködését!